Přidáte se k nám?

Pojďte s námi měnit svět pomocí technologií, designu a nových médií. Hledáme posily do našeho týmu. Pošlete nám CV společně s několika větami o vás na lukas@lukylab.com, rádi vás poznáme.

Pro jaké role hledáme posily

Graphic Designer (Q4 2014)
Milujete grafický design? Ovládáte PhotoShop nebo jiný grafický nástroj? Baví vás vytvářet webové aplikace? Když děláte web, tak vám záleží na každém pixelu, na každé barvě? Máte nápady, které byste chtěli zrealizovat? Pokud ano, pak je možné, že hledáme právě vás, dejte nám o sobě vědět!
Community Manager (Q4 2014)
Záleží vám na tom, co si zákazníci a fanoušci přejí? Dokážete jejich podněty realizovat? Jste doma na sociálních sítích? Baví vás psát tweety? Umíte vytvářet zajímavý obsah a být kurátorem novinek pro ostatní? Pokud na uvedené otázky odpovídáte ano, rádi se s vámi setkáme a prodiskutujeme možnosti spolupráce na našich projektech.
Developer (Q4 2014)
Umíte převést specifikaci, které rozumí lidé, do podoby kódu, kterému rozumí servery a internetové prohlížeče uživatelů, a k tomuto kódu umíte napsat dokumentaci, které zase rozumí lidé? Pracujete rádi v malém týmu? Nehledáte zaměstnání se stravenkami, ale práci na projektech, které vás budou bavit? Pokud ano, přidejte se k nám.

Nenašli jste se v těchto rolích, ale jste skvělí? Dejte nám o sobě vědět na info@lukylab.com