Milujeme internet

Nové technologie mění svět a my chceme být u toho. Máme vášeň pro nová média, technologické novinky a design. Vytváříme nové produkty a služby, které mají za cíl udělat svět kolem nás efektivnější a příjemnější.

Kdo jsme

Lukáš Soukup
Lukáš Soukup Lukáš je zakladatelem LukyLab, věnuje se konzultacím a vedení projektů. Ve své profesní kariéře pracoval ve filmové produkci a distribuci, financích, marketingu i na vývoji software. Lukáš má 7 let praxe ve společnosti General Electric, kde v České republice a v USA řídil e-commerce a marketingové projekty. V roce 2010 založil LukyLab, aby vedl projekt internetové platební brány PayMyway. Lukáš funguje jako projektový vedoucí, konzultant a je předsedou občanského sdružení Otevíráme. Má ekonomické a humanitní vzdělání.
E: lukas@lukylab.com, M: +420 603 414 267
Petr Soukup
Petr Soukup Petr je naším mentorem a koučem, podílí se také jako konzultant na projektech LukyLab. Jeho specializací je ekonomie a vzdělávání. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti základního ekonomického výzkumu (Ekonomický ústav AV ČR) i praktické realizace hospodářské politiky (Ministerstvo hospodářství a později Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR). Petr má za sebou dlouholetou domácí i zahraniční přednáškovou a publikační činnost a bohaté pedagogické zkušenosti (Vysoká škola ekonomická, Německá korespondenční akademie, Bankovní institut vysoká škola).
E: petr@lukylab.com, M: +420 721 359 318
Vladimír Vojík
Vladimír Vojík Vláďa je vývojář a designer. Zkušenosti s vývojem a designem webových aplikací získal mimo jiné na projektech pro obchodní dům IKEA a cestovatelský portál CZtip.cz, který sám uvedl v život a v rámci kterého fungují webové prezentace několika tisíc hotelů a penzionů v České republice a na Slovensku. Vláďa pomohl vytvořit řadu e-shopů a webových prezentací, mezi jinými například e-shop PromoDirect.cz, RC-factory.eu nebo JosefKlimes.cz. Vladimír má technické a ekonomické vzdělání, v současnosti dokončuje studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy.
E: vlada@lukylab.com, M: +420 603 423 901

Domluvte si s námi schůzku, volejte (+420) 603 414 267 nebo pište na info@lukylab.com