Jak psát texty na web

Naučíme vás napsat dobrý text, který zaujme čtenáře a "prodá". Ukážeme vám osvědčené tipy a triky pro kreativní psaní. Předáme vám zkušenosti profesionálních copywriterů. Vysvětlíme specifika psaní pro web.


Copywriting web

Workshop copywritingu pro web
Kdy: otevřený termín
Kde: zasedací místnost Easymeeting v kavárně Friends Coffee House, Palackého 7, Praha 1
Cena: 2 000 Kč (2 420 Kč s DPH) za osobu


Online přihláška na školení >>

Zveme vás na půldenní praktický workshop zaměřený na vytváření textů pro váš web.

Chcete co nejvýstižněji prezentovat svoji organizaci nebo firmu na svých webových stránkách? Nevíte si rady, jak jasně představit své služby klientům? Máte pocit, že stávající texty na vašem webu jsou málo srozumitelné a chcete je vylepšit a přilákat tak více návštěvníků? Na našem workshopu vám ukážeme, jak vytvořit čtivý a bezchybný text, který je základem každé webové prezentace.

Co se účastníci workshopu dozví a naučí:

Kdo vás bude školit:

Hana Valentová
Hana Valentová Lektorem workshopu je Hana Valentová, která vystudovala žurnalistiku a mediální studia na Univerzitě Karlově a Masarykově univerzitě. Vytváření a editování textů se v praxi věnuje 10 let. Má zkušenosti s prací v neziskovém sektoru (Nadace Forum 2000 založená Václavem Havlem, Člověk v tísni, Asociace pro mezinárodní otázky, Otevíráme atd.); pátým rokem působí jako editorka webových stránek filmového festivalu Jeden svět. Věnuje se také jazykovým korekturám a copywritingu – tyto služby poskytuje jak neziskovým organizacím, tak firmám.
E: hana@lukylab.com, M: +420 607 809 951

Termín workshopu je otevřený a bude se konat v Praze (zasedací místnost Easymeeting v kavárně Friends Coffee House, Palackého 7, Praha 1). Cena workshopu je 2 000 Kč (2 420 Kč s DPH) za osobu a zahrnuje půldenní program, občerstvení a studijní materiály. Kapacita workshopu je omezena na 10 účastníků.

Online přihláška na školení >>

Pro více informací volejte (+420) 603 414 267 nebo pište na info@lukylab.com