Internetový marketing

Naučíme vás vytvořit efektivní marketingovou kampaň na internetu. Ukážeme vám dobrou praxi. Předáme vám naše zkušenosti. Seznámíme vás s trendy a novinkami, vysvětlíme, jak je využít.

Internetový marketing

Školení internetového marketingu pro začátečníky
Kdy: otevřený termín
Kde: zasedací místnost Easymeeting v kavárně Friends Coffee House, Palackého 7, Praha 1
Cena: 2 400 Kč (2 904 Kč s DPH) za osobu


Online přihláška na školení >>

Naučte se plně využívat příležitostí, které nabízí digitální média pro komunikaci a prodej vašich produktů a služeb. Získejte znalosti a dovednosti, které vám umožní samostatně vytvářet marketingové kampaně na internetu.

Chcete maximálně využít internet pro získání nových zákazníků? Máte web, ale nevíte, jak měřit jeho efektivitu a co by vám mohl přinést? Všude se mluví o PPC, SEO a sociálních sítích, vy ale nevíte k čemu by vám tohle všechno mohlo být užitečné? Pokud hledáte odověď na tyto otázky, zveme vás na školení, které vám pomůže stát se samostatní a efektivní při využívání internetu a správě svých marketingových kampaní na internetu.

Komu je školení určeno:

Co se dozvíte a naučíte:

Program školení:

Školení není jen o poslouchání, ale také o praktických ukázkách a proto si nezapomeňte vzít notebook. Během semináře vám totiž budou kladeny záludné otázky a budete řešit praktické úkoly.

Kdo vás bude školit:

Jiří Rýdl
Jiří Rýdl Lektorem školení je Jiří Rýdl, který se více jak dvanáct let pohybuje ve světě (nejen) digitálního marketingu. Má za sebou zkušenosti z digitální agentury Deepend, herního studia ALTAR, ve společnosti Telefónica O2 měl na starosti PPC kampaně nebo vedení značky 1188 a v mediálním domě Centrum Holdings řídil komunikaci značek Aktuálně.cz, Centrum.cz a Žena.cz. Na Vysoké škole ekonomie a managementu obhájil diplomovou práci na téma Strategický marketing a jeho využití v praxi.
E: jr@lukylab.com, M: +420 720 755 646

Školení internetového marketingu pro začátečníky se koná v Praze (zasedací místnost Easymeeting v kavárně Friends Coffee House, Palackého 7, Praha 1). Termín školení bude určen na základě počtu registrovaných zájemců.
Cena školení je 2 400 Kč (2 904 Kč s DPH) za osobu.

Online přihláška na školení >>

Pro více informací volejte (+420) 603 414 267 nebo pište na info@lukylab.com