Kreativní psaní

Naučíme vás napsat dobrý text, který zaujme čtenáře a "prodá". Ukážeme vám osvědčené tipy a triky pro kreativní psaní. Předáme vám zkušenosti profesionálních copywriterů. Vysvětlíme specifika psaní pro web.

Kreativní psaní

Školení kreativního psaní a copywritingu pro web
Kdy: otevřený
Kde: Praha
Cena: 3 500 (4 235 Kč s DPH) za osobu


Online přihláška na školení >>

Zveme vás na jednodenní praktické školení zaměřené na kreativní psaní a copywriting. Text je král a kvalita copywritingu je zásadní pro váš úspěch nejen na internetu.

Chcete se naučit vytvářet texty, které zaujmou čtenáře a pomohou prodat váš produkt nebo službu? Potřebujete vytvářet texty pro váš web, marketingové materiály, emailový newsletter, výroční zprávu nebo firemní časopis? Chcete znát tipy a triky pro zvýšení tvořivosti? Rádi byste nahlédli do kuchyně novinářů a profesionálních copywriterů? Pak právě vám je určeno naše školení.

Co se účastníci workshopu dozví a naučí:

Reference

Školení pro mě bylo velmi přínosné. Prezentace super, lektor odborník. Vtipné, energické a živé školení. Markéta Hrubá, Asseco Solutions, a.s.


Dobrý a vzdělaný lektor, správná struktura lekce, prosté a efektivní vysvětlení i s příklady, příjemní lidé a prostředí. Michal Anthis, PT Tours International s.r.o.


Školení odpovědělo na mé aktuální dotazy, rozšířil jsem si obzory o mnoho dalších informací. Bylo příjemné, vtipné, inspirativní. Nové zkušenosti okamžitě využiji v praxi. Tomáš Rajnoch, Tea Jay


Zajímavé školení na utříbení postupů, jak psát dobrý a zajímavý text, který upoutá čtenáře. Eva Havlíková

Program školení:

Blok č. 1: Svěží ranní teorie aneb nejlepší rady pro vaše nejlepší texty

Blok č. 2: Psaní ve firemní praxi

Blok č. 3: (Ne)náročná odpolední praxe - praktická cvičení

Kdo vás bude školit:

Stanislav Rýdl
Stanislav Rýdl Lektorem workshopu je Stanislav Rýdl, který se psaní a copywritingu věnuje celou svou profesní kariéru. Standa miluje literaturu a své texty publikuje od svých 17 let, nejdříve jako autor recenzí na serverech jako Filmpub.cz a Novinky.cz (Hrej). Zkušenosti s vytvářením profesionálních textů získal při psaní pro firemní periodika, newslettery, weby a další publikace společností jako jsou GE Money, Telefónica O2, ČEZ, Baťa, ČSA, British American Tobaco nebo NET4GAS, kde také nyní působí jako specialista pro interní komunikaci.
E: stanislav.rydl@gmail.com

Workshop kreativního psaní a copywritingu se koná v Praze. Cena workshopu je 3 500 Kč (4 235 Kč s DPH) za osobu a zahrnuje celodenní program a studijní materiály. Kapacita workshopu je omezena na 10 účastníků.

Online přihláška na školení >>

Pro více informací volejte (+420) 603 414 267 nebo pište na info@lukylab.com