Sociální sítě

Naučíme vás využívat sociální sítě. Vysvětlíme vám důležité pojmy. Ukážeme vám dobrou praxi. Předáme vám naše zkušenosti. Seznámíme vás s trendy a novinkami, vysvětlíme, jak je využít.

Sociální sítě

Sociální sítě - Facebook ve firemní praxi
Kdy: otevřený termín
Kde: zasedací místnost Easymeeting v kavárně Friends Coffee House, Palackého 7, Praha 1
Cena: 2 400 Kč (2 904 Kč s DPH) za osobu.


Online přihláška na školení >>

Naučte se využívat příležitostí, které nabízí sociální sítě pro komunikaci a nabídku vašich produktů a služeb. Získejte znalosti a dovednosti, které vám umožní navázat vztah se stávajícími i budoucími zákazníky a vytvořit komunitu fanoušků vaší značky na Facebooku.

Chcete maximálně využít sociální sítě pro získávání nových zákazníků? Máte firemní stránku na Facebooku? Víte, k čemu slouží tlačítko Like? Pěstují vaši přátelé květiny ve hře Farmville? Pokud ne, to vůbec nevadí. Přijměte pozvání na naše školení, které vás seznámí se sociální sítí Facebook a tohle všechno se naučíte!

Komu je školení určeno:

Co se dozvíte a naučíte:

Co si sami vyzkoušíte:

Naše školení je zaměřeno na praktické dovednosti a praktické ukázky, proto si prosím připravte informace o vaší společnosti, fotografie produktů, loga a notebook. Během školení si vytvoříme firemní stránky, budeme sdílet příspěvky a řešit praktické úkoly.

Kdo vás bude školit:

Jiří Rýdl
Jiří Rýdl Lektorem školení je Jiří Rýdl, který se více jak dvanáct let pohybuje ve světě (nejen) digitálního marketingu. Má za sebou zkušenosti z digitální agentury Deepend, herního studia ALTAR, ve společnosti Telefónica O2 měl na starosti PPC kampaně nebo vedení značky 1188 a v mediálním domě Centrum Holdings řídil komunikaci značek Aktuálně.cz, Centrum.cz a Žena.cz. V současnosti spravuje mimo jiné PPC reklamní kampaně pro společnost Porsche Česká republika (divize SEAT) a spravuje několik firemních stránek na Facebooku.
E: jr@lukylab.com, M: +420 720 755 646

Školení sociálních sítí - Facebook ve firemní praxi je otevřené pro registrace a uskuteční se v Praze (zasedací místnost Easymeeting v kavárně Friends Coffee House, Palackého 7, Praha 1). Cena školení je 2 400 Kč (2 904 Kč s DPH) za osobu a zahrnuje studijní materiály a občerstvení. Kapacita školení je omezena na 8 účastníků.

Online přihláška na školení >>

Pro více informací volejte (+420) 603 414 267 nebo pište na info@lukylab.com