Spojení pro nová média

Členové našeho týmu pracovali pro firmy typu General Electric, ale také pro neziskové organizace jako je Člověk v tísni. Našim klientům nabízíme vášeň pro vytváření nových produktů a služeb, znalosti a zkušenosti s e-commerce projekty.

Co vám nabízíme

Vedení projektů

Zajistíme realizaci vašich projektů. Může jít o vývoj nového softwarového produktu nebo uvedení nového produktu na trh, vyhreneme si rukávy a pustíme se do toho! Nejdříve si samozřejmě odsouhlasíme rozsah, termíny a rozpočet projektu. Následně sestavíme realizační tým a projektový plán. Ze zkušenosti víme, že úspěch projektu je závislý na kvalitní komunikaci. Budeme dbát na to, aby každý člen týmu přesně věděl co a kdy se od něj očekává. S vámi jako zadavateli projektu nastavíme pravidelné řídící výbory. Staneme se realizátoři vaší vize a postaráme se o to, aby váš záměr byl naplněn.

Vytvoříme z internetu váš nový distribuční kanál

Pomůžeme vám využít možnosti internetu pro zvýšení prodejů vašich produktů a služeb. Může jít o vytvoření klasického e-shopu s online objednávkami nebo o komplexní e-commerce řešení propojené se sociálními sítěmi, online video kanálem a podcasty, které zdůrazní vaše expertní znalosti v oboru. Začneme tím, že si s vámi stanovíme konkrétní cíle a časový plán včetně milníků. Definujeme si cílové skupiny vašich zákazníků, jejich profil a zjistíme jejich očekávání. Určíme strategii a plán konkrétních kroků.

Najdeme zákazníky pro vaše produkty a služby

Vytvoříme pro vás marketingové a reklamní kampaně, které osloví vaši cílovou skupinu zákazníků. Ať už se vaši zákazníci schovávají na Facebooku, chodí na YouTube nebo LinkedIn, my je pro vás najdeme. Vytvoříme pro vás konkrétní znění inzerátů pro jednotlivá média. Nastavíme kampaně. Vytvoříme online video kanál. Natočíme videa, vytvoříme podcasty. Zorganizujeme networkingové akce. Uděláme vše pro to, aby se o vás vaši zákazníci dozvěděli a rozuměli tomu, co děláte.

Zajistíme správu vašich webů a profilů na sociálních sítích

Postáráme se o to, aby vaše prezentace na internetu, ať už jde o klasický web nebo profil na sociálních sítích, fungovala po všech stránkách (design, texty, použitelnost) a byla pro vaše zákazníky a partnery atraktivní. Začneme tím, že provedeme analýzu vaší stávající internetové prezentace, navrhneme konkrétní kroky pro její zlepšení s ohledem na vaše cíle, standardy ve vašem oboru a očekávání vašich klientů. Efektivní využívání nových médií pro vás může být důležitou konkurenční výhodou a my se postaráme o to, abyste této příležitosti maximálně využili.

Vyškolíme vás

Pokud nejsou technologie a nová média váš šálek kávy, pomůžeme vám se s nimi seznámit. Ukážeme vám, jak se dají technologie využít pro ušetření nákladů, v komunikaci se zákazníky a partnery, zefektivnění zákaznického servisu, získání zpětné vazby od partnerů nebo vývoj nových produktů a služeb. Naučíme vás používat nástroje, které zefektivní vaše procesy a ulehčí vám práci.

Domluvte si s námi schůzku, volejte (+420) 603 414 267 nebo pište na info@lukylab.com